O nas

Specjalizujemy się w świadczeniu usług konsultingowych z zakresu ekonomii i finansów dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz przedsiębiorstw komunalnych.

Wspieramy naszych Partnerów Samorządowych przy realizacji zrównoważonego rozwoju - począwszy od opracowania koncepcji i analiz ekonomiczno-prawnych, poprzez studia wykonalności, aż po dobór i pozyskanie właściwych instrumentów finansowych.

Wykorzystując wiedzę naszych ekspertów oraz dostęp do informacji, tworzymy indywidualne rozwiązania dostosowane do oczekiwań i możliwości danego samorządu.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w doradztwie, wsparte nowoczesnymi narzędziami optymalizacji finansowej zapewnia bezpieczeństwo, stabilizację i przejrzystość w rozwoju naszych Partnerów.

Zapraszamy do współpracy!

giza-kwadrat-www

Dariusz Giza

Dyrektor Generalny

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w doradztwie, przygotowywaniu Wieloletnich Planów Finansowych, biznesplanów i opracowań analitycznych dla JST i Spółek Komunalnych. Jest współautorem blisko dwustu opracowań z zakresu analiz budżetu JST, emisji obligacji oraz restrukturyzacji i optymalizacji zobowiązań.

Wykładowca na szkoleniach z zakresu finansów, restrukturyzacji zadłużenia i finansowania inwestycji JST.

Współtworzył wydawnictwo pt. „Obligacje komunalne. Zagadnienia prawne, finansowe, praktyczne”.

Absolwent Politechniki Zielonogórskiej (metody matematyki i informatyki w ekonomii) oraz Podyplomowego Studium Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu z zakresu inwestycji kapitałowych.

m-schab-www

Michał Schab

Prezes Zarządu

Dysponuje wieloletnim, bogatym doświadczeniem zawodowym w przygotowywaniu opracowań analitycznych dla JST i Spółek Komunalnych.

Specjalizuje się w dziedzinie analiz finansowych, biznesplanów, Wieloletnich Prognoz Finansowych.

Skutecznie opracowuje Studia Wykonalności Inwestycji i Programy Naprawcze. Doradza i przeprowadza programy emisji obligacji, w tym wprowadzane na rynek CATALYST.

Uczestniczy w procesie decyzyjnym wielu JST w bieżących zagadnieniach finansowych.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa).

Tworzymy zespół ekspertów

Doświadczeni analitycy

Prawnicy

Biegli rewidenci

Szkoleniowcy